İşi Aldıran Hikayeler – Bize hikayenizden bahseder misiniz?

İşi Aldıran Hikayeler – Bize hikayenizden bahseder misiniz?

Hepimizin hayatında en az bir kere karşı karşıya kaldığı bir sorudur: ”Bize biraz kendinizden hikayenizden bahseder misiniz?”
Sadece mezun olduğumuz okulları ya da çalıştığımız kurumlardaki sorumluluklarımızı kronolojik olarak sıralayarak değil; bu soruya kendimize has bir cevap verebilmek için hikayelerden destek almaya hazır mısınız?
Kendi hikayelerimizi keşfedeceğimiz, paylaşacağımız ve bu hikayelerle nasıl daha etkili iş görüşmeleri yapabileceğimizi deneyimleyeceğimiz 2 günlük atölyemize davetlisiniz. 🙂
Eğitim sonrası, her katılımcı için gideceği 1 iş görüşmesi öncesi ya da sonrasında -kişinin talebi doğrultusunda- bu deneyime yönelik bir koçluk görüşmesi ile destek veriyoruz.
Kimler katılabilir?
İş hayatına atılmaya hazır ve aktif olarak iş arayan yeni mezunlar
İş hayatına hazırlanmak için kendini keşfetmek isteyen üniversite öğrencileri
Daha güçlü ”iş görüşmesi” deneyimleri yaşamak isteyen profesyoneller
Kendi hikayesini keşfedip, büyütmek ve etkili bir şekilde kendini anlatabilmek isteyen herkes
Gözde Sodacı Karataş (Eğitmen, Eğitim tasarımcısı, Profesyonel Koç)
Gönüllü bir eğitmen olarak yola çıkmış; masal atölyeleri, sanat atölyesi ve drama atölyeleri gönüllüğü yapmış, akabinde kendini profesyonel hayatta eğitmen olarak bulmuş olan kahramanımız; satış, iletişim, takım çalışması, çatışma çözümü, müzakerecilik vb. gibi iletişim temelli eğitimler tasarlamış ve gerçekleştirmiştir.
Şarkılarından, hikayelerinden, çikolatadan ve sevdiklerinden destek alarak bu yolda eğitmenlik tecrübesine koçluk şapkasını da ekleyerek; kişilerin keşfetme ve dönüşme yolculuklarında onlara yol arkadaşlığı yapmaya devam etmektedir.
Katılım Ücreti:
Eğitime katılım ücreti 450TL+KDV’dir. (531TL)
Ödemeyi banka havalesi yolu ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.
Bu linke tıklayarak kayıt olabilirsiniz.
**EĞİTİM KATILIMCILARINA 1 SEANS İŞ GÖRÜŞMESİNE YÖNELİK KOÇLUK HEDİYE EDİLECEKTİR.