Loading

E-Posta Yasal Uyarı

Bu e-posta (ve ekleri) gizli bilgi içermektedir ve sadece gönderilen kişiye yöneliktir. Eğer bu e-postanın muhatabı siz değilseniz veya içeriği ile ilginiz yoksa, Eğitmen Panda Eğitim Danışmanlık Organizasyon Turizm Yayıncılık Limited Şirketi’nin onayı olmaksızın bu e-postanın okunması, kopyalanması, değiştirilmesi,  üçüncü kişilere açıklanması, yayınlanması, ifşa edilmesi veya iletilmesi yasaktır. Bu e-postanın gönderilmek istendiği kişi değilseniz (ya da bu e-postayı yanlışlıkla aldıysanız), lütfen yollayan kişiyi hemen haberdar ediniz ve e-postayı sisteminizden derhal siliniz. E-posta iletiminin güvenli veya hatasız olduğunun garantisi olmadığından geç veya eksik iletim veya içerik ve bilgilerde eksiklik, kayıp, değişiklik veya virüs olabilir. Bu nedenle, bu mesajın iletiminden dolayı, gönderen, içerikteki hata, eksiklik, doğruluğun ve gizliliğin ihlalinden veya bu yolla bilgi paylaşımı, iletimi, depolanması gibi herhangi bir kullanımından hiçbir şekilde sorumlu değildir. Bu mesajın içeriği yazarına ait olup, Eğitmen Panda’nın görüşlerini içermeyebilir.

Bu e-postanın içeriğinde ya da eklerinde geçen şirketimizin ad veya namına yaratılan fikri ve sınai haklar Eğitmen Panda’ya ait olup, maddi ve manevi tüm hakları saklıdır.

*Eğitmen Panda; Eğitmen Panda Eğitim Danışmanlık Organizasyon Turizm Yayıncılık Limited Şirketi’ni ifade etmektedir.

Email Disclaimer

This email (and its attachments) contains confidential information and is intended only for the person who sent it. If you are not the addressee of this e-mail, it is forbidden to read, copy, change, disclose, transmit or disclose this e-mail to third parties without the consent of Eğitmen Panda. If you are not the person to whom this e-mail is intended to be sent (or if you have received this e-mail by mistake), please notify the sender immediately and delete it immediately from your system. Because there is no guarantee that email transmission is secure or error-free, there may be a delayed or incomplete transmission, or a lack of content and information, loss, changes, or viruses. Therefore, due to the transmission of this message, the sender is in no way responsible for any error, deficiency in content, violation of accuracy and confidentiality, or any use of such information sharing, transmission, storage. The content of this message belongs to the author and may not contain the views of Eğitmen Panda.

Intellectual and industrial rights created on behalf of our company mentioned in the content or attachments of this e-mail belong to Eğitmen Panda and all rights are reserved.

 

* Eğitmen Panda represents Eğitmen Panda Training Consultancy Organization Tourism Publishing Limited Company based in Istanbul/Turkey.